Menu
Your Cart

Glutensiz Bisküvi, Kraker

-İçerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.-Ürün içerik ve alerjen bilgileri sürekli güncellenmektedir ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz.-Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir...
13,90TL Vergiler Hariç:13,90TL
Glutensiz  un karışımı ile hazırlanan hamuru, düşük proteinli özel süt içermektedir.İçeriğinde bulunan incir ve portakal kabuğu ile özel bir lezzete sahiptir.Normal kek dokusunda ağızda dağılan bir yapısı vardır.Glutensiz diyet uygulayan bireylerin vitamin eksikliğine yardımcı olmak amacıy..
6,95TL Vergiler Hariç:6,95TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan hamuru, düşük proteinli özel süt içermektedir.İçerisinde özel olarak üretilmiş düşük proteinli çikolata bulunmaktadır.Normal kek dokusunda ağızda dağılan bir yapısı vardır.Glutensiz diyet uygulayan bireylerin vitamin eksikliğine yardımcı olmak amacıyla B1, B2, B6..
6,95TL Vergiler Hariç:6,95TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan hamuru süt ve yumurta içermez.İçeriğindeki baharatlar pizza lezzeti vermektedir.Uzun süre taze kalır.Glutensiz  diyet uygulayan bireylerin vitamin eksikliğine yardımcı olmak amacıyla B1, B2, B6 ve Folik Asit ile takviye edilmiştir. (100 gr kurabiye günl..
7,95TL Vergiler Hariç:7,95TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan hamuru süt ve yumurta içermez.Uzun süre taze kalır.Glutensiz  diyet uygulayan bireylerin vitamin eksikliğine yardımcı olmak amacıyla B1, B2, B6 ve Folik Asit ile takviye edilmiştir. (100 gr kurabiye günlük ihtiyacın %20’sini karşılamaktadır.) ..
7,95TL Vergiler Hariç:7,95TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan hamuru, düşük proteinli özel süt içermektedir.İçerisinde çekirdeksiz kuru üzüm bulunmaktadır.Normal kek dokusunda ağızda dağılan bir yapısı vardır.Glutensiz diyet uygulayan bireylerin vitamin eksikliğine yardımcı olmak amacıyla B1, B2, B6 ve Folik Asit ..
6,95TL Vergiler Hariç:6,95TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)