Menu
Your Cart

Glutensiz Ekmek

Glutensiz Ekmekler

Glutensiz un karışımı ile hazırlanan mayalı hamuru yavaş fermente edilerek lezzeti artırılmıştır.İçeriğindeki prebiyotik lifler normal ekmeğin çiğneme ve duyusal özelliklerini sağlar.Gevrek dış kabuk ve yumuşak iç dokuya sahiptir.Uzun süre ufalanma yapmaz ve yumuşak kalır. 100gr. ağırlıkta üretilmiş..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
Günlük ekmek tüketimi için ideal olup, sandviç ve ekmek arası fikirler için uygundur. Glutensiz diyet uygulayan bireylerin vitamin ve mineral eksikliğine yardımcı olmak amacıyla Kalsiyum, B1, B2, B6 ve Folik Asit ile takviye edilmiştir.100 gr ekmek günlük ihtiyacın % 20 sini karşılamaktadır.Glu..
7,00TL Vergiler Hariç:7,00TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan mayalı hamuru yavaş fermente edilerek lezzeti artırılmıştır. İçeriğindeki prebiyotik lifler normal ekmeğin çiğneme ve duyusal özelliklerini sağlar. %2,5 oranında iri dövülmüş ceviz içerir.Gevrek dış kabuk ve yumuşak iç dokuya sahiptir. Uzun süre ufalanma yapmaz v..
18,00TL Vergiler Hariç:18,00TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan mayalı hamuru yavaş fermente edilerek lezzeti artırılmıştır. İçeriğindeki prebiyotik lifler normal ekmeğin çiğneme ve duyusal özelliklerini sağlar. % 2,5 oranında chia tohumu içerir.Gevrek dış kabuk ve yumuşak iç dokuya sahiptir. Uzun süre ufalanma yapmaz ve yumu..
8,00TL Vergiler Hariç:8,00TL
Glutensiz esmer un karışımı ile hazırlanan mayalı hamuru yavaş fermente edilerek lezzeti artırılmıştır. İçeriğindeki prebiyotik lifler normal ekmeğin çiğneme ve duyusal özelliklerini sağlar. % 2,5 chia tohumu, % 2,5 ay çekirdeği, % 2,5 susam, % 2,5 keten tohumu içerir. Gevrek dış kabuk ve yumuşak iç..
8,00TL Vergiler Hariç:8,00TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan mayalı hamuru yavaş fermente edilerek lezzeti artırılmıştır. İçeriğindeki prebiyotik lifler normal ekmeğin çiğneme ve duyusal özelliklerini sağlar.Yumuşak dış kabuk ve yumuşak iç dokuya sahiptir. Uzun süre ufalanma yapmaz ve yumuşak kalır. 75 gr. ağırlıkta üretil..
9,90TL Vergiler Hariç:9,90TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan mayalı hamuru yavaş fermente edilerek lezzeti artırılmıştır. İçeriğindeki prebiyotik lifler normal ekmeğin çiğneme ve duyusal özelliklerini sağlar.Yumuşak doku ve normal pide özelliklerine sahiptir. Uzun süre ufalanma yapmaz ve yumuşak kalır. Yaklaşık 25 cm çapın..
8,00TL Vergiler Hariç:8,00TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan mayalı hamuru yavaş fermente edilerek lezzeti artırılmıştır. İçeriğindeki prebiyotik lifler normal ekmeğin çiğneme ve duyusal özelliklerini sağlar.Yumuşak doku ve normal ekmek özelliklerine sahiptir. Uzun süre ufalanma yapmaz ve yumuşak kalır. Yaklaşık 12 cm çapı..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
İçeriğindeki prebiyotik lifler normal simidin çiğneme ve duyusal özelliklerini sağlar.Gevrek dış kabuk ve yumuşak iç dokuya sahiptir. Uzun süre ufalanma yapmaz ve yumuşak kalır.Düşük proteinli diyet uygulayan bireylerin vitamin ve mineral eksikliğine yardımcıolmak amacıyla Demir ve Kalsiyum ilave ed..
7,00TL Vergiler Hariç:7,00TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan mayalı hamuru yavaş fermente edilerek lezzeti artırılmıştır. İçeriğindeki prebiyotik lifler normal ekmeğin çiğneme ve duyusal özelliklerini sağlar. % 2,5 oranında susam içerir.Gevrek dış kabuk ve yumuşak iç dokuya sahiptir. Uzun süre ufalanma yapmaz ve yumuşak ka..
8,00TL Vergiler Hariç:8,00TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan mayalı hamuru gluten intoleransı olan bireyler için idealdir.Çok yumuşak doku ve homojen gözeneklere sahiptir. 9 x 9 cm. ebatlarında 360 gr. ağırlığında üretilmiştir.Günlük ekmek tüketimi için ideal olup, tost için uygundur.Glutensiz diyet uygulayan bireylerin vi..
8,00TL Vergiler Hariç:8,00TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan mayalı hamuru yavaş fermente edilerek lezzeti artırılmıştır. İçeriğindeki prebiyotik lifler normal ekmeğin çiğneme ve duyusal özelliklerini sağlar.Gevrek dış kabuk ve yumuşak iç dokuya sahiptir. Uzun süre ufalanma yapmaz ve yumuşak kalır. 300 gr. ağırlıkta üretil..
7,00TL Vergiler Hariç:7,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)