Menu
Your Cart

Glutensiz Kurabiye

Glutensiz un karışımı ile hazırlanan hamuru süt ve yumurta içermez.İçeriğindeki baharatlarla özel bir lezzeti vardır.Uzun süre taze kalır.Glutensiz diyet uygulayan bireylerin vitamin eksikliğine yardımcı olmak amacıyla B1, B2, B6 ve Folik Asit ile takviye edilmiştir. (100 gr kurabiye günlük ihtiyacı..
7,95TL Vergiler Hariç:7,95TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan hamuru süt ve yumurta içermez.Ağızda dağılan bir dokuya sahiptir.Uzun süre taze kalır.İçeriğinde özel üretilmiş çikolata bulunmaktadır. 150 gr. ağırlıktaki paket içerisinde yaklaşık 16 adet kurabiye bulunmaktadır.Glutensiz diyet uygulayan bireylerin vitamin eksik..
7,95TL Vergiler Hariç:7,95TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan hamuru süt ve yumurta içermez.Ağızda dağılan bir dokuya sahiptir.Uzun süre taze kalır.Glutensiz diyet uygulayan bireylerin vitamin eksikliğine yardımcı olmak amacıyla B1, B2, B6 ve Folik Asit ile takviye edilmiştir. (100 gr kurabiye günlük ihtiyacın %20’sini karş..
7,95TL Vergiler Hariç:7,95TL
Glutensiz un karışımı ile hazırlanan hamuru süt ve yumurta içermez.Ağızda dağılan bir dokuya sahiptir.Uzun süre taze kalır.İçeriğinde en az %5 çekirdeksiz kuru üzüm bulunur.150 gr. ağırlıktaki paket içerisinde yaklaşık 16 adet kurabiye bulunmaktadır.Glutensiz diyet uygulayan bireylerin vitamin ..
7,95TL Vergiler Hariç:7,95TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)